Get Free Shipping on all orders over $65! Shop Now

13 products
  • All Purpose Flour (1.5 LB)
    Vendor
    Deer Creek Malthouse
    Regular price
    $6.65
    Sale price
    $6.65
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Buckwheat Malt Pancake Mix (1.1 LB)
    Vendor
    Deer Creek Malthouse
    Regular price
    $8.99
    Sale price
    $8.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Malted Tea Cake Mix (14.11 oz)
    Vendor
    Deer Creek Malthouse
    Regular price
    $8.99
    Sale price
    $8.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Baker's Yeast (2 oz)
    Vendor
    Deer Creek Malthouse
    Regular price
    $8.99
    Sale price
    $8.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Whole Wheat Flour (1.5 LB)
    Vendor
    Deer Creek Malthouse
    Regular price
    $6.65
    Sale price
    $6.65
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Malted Corn Bread Mix (1.5 LB)
    Vendor
    Deer Creek Malthouse
    Regular price
    $8.99
    Sale price
    $8.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Corn Meal (1.5 LB)
    Vendor
    Deer Creek Malthouse
    Regular price
    $4.99
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Beer Bread Mix (1.5 LB)
    Vendor
    Deer Creek Malthouse
    Regular price
    $8.99
    Sale price
    $8.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Heritage Grain Bread Mix (1.5 LB)
    Vendor
    Deer Creek Malthouse
    Regular price
    $8.99
    Sale price
    $8.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Malted Pizza Dough Mix (1.5 LB)
    Vendor
    Deer Creek Malthouse
    Regular price
    $8.99
    Sale price
    $8.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Corn Grits (1.5 LB)
    Vendor
    Deer Creek Malthouse
    Regular price
    $8.29
    Sale price
    $8.29
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Rolled Oats (1.5 LB)
    Vendor
    Deer Creek Malthouse
    Regular price
    $8.29
    Sale price
    $8.29
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Wade’s Mill Hushpuppy Mix (1 LB)
    Vendor
    J.Q. Dickinson
    Regular price
    $6.65
    Sale price
    $6.65
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out